Güncel Haber Sitesi

Sakla Beni’nin yıldızı Uraz Kaygılaroğlu eski eşi Melis İşiten’e ‘Senden sonra çok rahatladım’ dedi sosyal medya yıkıldı! O anlar gündem oldu

0

İlk bölümüyle büyük ses getiren başrolleri; Cemre Baysel ve Asude Selma Kalebek’le paylaştığı Sakla Beni dizisiyle yeniden karşımıza çıkan Uraz Kaygılaroğlu, eski eşi Melis İşiten’in Zaten Show adlı programına konuk oldu.

Uraz Kaygılaroğlu’nun açıklamaları programa damga vururken, samimi tavrı ve kahkahasıyla izleyenleri güldürdü. Yeni projeleri ve özel hayatı hakkında açıklamalarda bulunan ünlü oyuncunun eski eşi İşiten, şu soruyu sordu: ‘Bu yoğunlukla kesinlikle yaparım’ dedirten bir şey var mı? sorusuna verdiği yanıtla herkesi güldürdü.

Kaygılaroğlu, “Sporumu yapıyorum.” Arkadaşlarımla düzenli olarak görüşüyorum. Kesinlikle oynamak için zaman buluyorum. “Başımı temizlemek için PlayStation konsolunu oynuyorum,” dedi ve sözlerini: “Senden sonra çok rahatladım.” Diyerek sonuçlandırdı.

incinme

Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Isiten bu esprili cevaba kahkahalarla güldü. Melis İşiten’in kahkahası karşısında Kaygılaroğlu şu cevabı verdi: “İstediğiniz kadar gülün, sonra devam ederiz.”

melis

Eski eşlerin o anları sosyal medyada gündem oldu. Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten’in sempatik görüşleri sosyal medyada paylaşıldı; “Size hayranlık duydum”, “Boşanmanın telaşsız, gürültüsüz yapılabileceğini kanıtlayan örnek bir çift”, “İletişimleri muhteşem”, “Her şeyin üstesinden gelmiş ve gerçek olabilen medeni insanlar” gibi yorumlar yapıldı. “. Arkadaşlar’.

Melis Hearing'in kızları

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten 2014 yılında evlenmiş, 2017 yılında ise kızları Ada dünyaya gelmişti. Ünlü çift, 2019 yılında boşanma kararı alarak herkesi şaşırtmıştı.

Melis KIZLAR 2'yi duyuyor

Evlendiklerinde yakın arkadaş oldukları belli olan çift, boşandıktan sonra da arkadaşlıklarını sürdürmeye devam etti. Kızları Kaygılaroğlu ve İşitme Ada için sık sık buluşuyor.

Melis'in işiten kızları 3

Sosyal medyada birlikte paylaşım yapan ünlü çift için zaman zaman “Yeniden barışacaklar” iddiaları ortaya çıkıyor. Melis Hearing, son suçlamalara son vererek, “Bizim öyle bir dünyamız yok.” dedi. Birbirimizi sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz yakın bir dostluğumuz var. Tekrar bir araya gelmeye niyetimiz yok. “Biz çok güzel bir aileyiz” dedi.

Günün magazin olayları
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ekrana geri dönün!  En son sürüme yapılan yorumlar   Ekrana geri dönün! En son sürüme yapılan yorumlar
Aylık gelirlerini açıkladılar Aylık gelirlerini “200 bin TL” olarak açıkladılar! Sözleri gündem oldu
Son pozlarıyla ortalığı karıştırdı!  Bakan tekrar baktı. Son pozlarıyla ortalığı karıştırdı! Bakan tekrar baktı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş