Güncel Haber Sitesi

Esra Erol’da TikTok’tan kara para aklama iddiası! Eşiyle kuması sokağa attı! Anlattıkları hayret ettirdi

0

Gündüz kuşağının en çok izlenen yapımları arasında yer alan ve sunuculuğunu ünlü sunucu Esra Erol’un üstlendiği Esra Erol’da programı yeni bir etkinlikle gündeme geldi. Güzellik salonları aracılığıyla kara para aklama iddialarının yaygın olduğu bir dönemde programa katılan bir kadın, kocasının TikTok aracılığıyla para akladığını söyledi.

EŞİNİ VE İŞİNİ SOKAĞA ATTI

ATV’nin en çok izlenen yapımlarından Esra Erol’da yeni bir aşk üçgeni teması da işlendi. Programa katılan Pınar Hanım, kocasının kendisini aldattığını ve aldatan kişiyle birlikte kendisini de evden kovduğunu söyledi.

a61179c5-2796-41d5-802c-695d38135f8e

Pınar Hanım’ın anlattıklarından en çok dikkat çeken ise TikTok’a ilişkin detaylar oldu. Pınar Hanım, eşi Fevzi Bey’in TikTok’ta canlı yayın başlattığını ve kısa sürede çok büyük miktarda para kazandığını söyledi.

TİKTOK ÜZERİNDEN KÖPÜKLÜ KARA AKLAMA

“Gelinim olur musun?” Yarışmasıyla ünlenen ve Esra Erol’da programının muhabirliğini yapan Caner Toygar, Fevzi Bey’in arkadaşlarından aldığı duyguları şu şekilde aktardı;
‘Duyduğuma göre Fevzi Bey TikTok’ta 5 dakikalık yarışlar yapıyor. Bu yarışlarda hediyeler seyircilerden gelir. 2.500 takipçisi var. Ancak çok kısa sürede binlerce lira değerinde hediyeler alır. “Bazen 1 milyon takipçisi olan influencerlar bile bu hediyeleri alamıyor.”

1b078b59-a1ec-4bc0-8555-2f17301035e6

Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda TikTok fenomenlerine kara para aklama kapsamında bir operasyon düzenlenmiş ve birçok fenomen tutuklanmıştı.

10cbd1b0-f920-4b2f-81ae-958d0aa32c94

Fevzi Bey’in ayrıca iddialara göre yasa dışı olarak arkadaşlarından kredi kartı aldığı ve bu kartların bakiyesini madeni paraya çevirerek onlardan hediyeler aldığı iddia ediliyor. Bu nedenle bu parayı Tiktok platformu üzerinden nakde çevirin.

1b078b59-a1ec-4bc0-8555-2f17301035e6

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Merakla bekleniyordu!  Yeni dizi daha başlamadan bitti Merakla bekleniyordu! Yeni dizi daha başlamadan bitti
Estetik ameliyatla bambaşka bir insan oldu!  Filtrelenmemiş hali onu şaşırttı  Estetik ameliyatla bambaşka bir insan oldu! Filtrelenmemiş hali onu şaşırttı
Yeşilçam'ın paylaşılmaz güzelliğiydi!  Onu görenler tanıyamadıYeşilçam’ın paylaşılmaz güzelliğiydi! Onu görenler tanıyamadı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş